Büyükçekmece halı yıkama ya ulaştığınızda bizi tanıyacaksınız. Halı yıkamadaki bilgi birikimimiz ve geçirdiğimiz tecrübeler  dahilinde profesyonel bir halı yıkama firması olma özelliğimizi en iyi şekilde koruyoruz. İşimize duyduğumuz saygı müşterilerimizde güven oluşturmamızı sağladı.

Firmamızda halı yıkama işlemleri için en son teknoloji üretilmiş toz alma, otomatik yıkama ve sıkma makineleri kullanmaktayız. Özenle en iyi kalitede yıkadığımız halılarınızı tam doğru ve gerçek temizlik sağlamak için kapalı sistem kurutma odalarımızda en iyi şekilde kurutmaktayız.

Sizde halılarınızda üstün kalitede temizlik yaşamak istiyorsanız bize ulaşınGÜMÜŞEL HALI YIKAMA olarak biz daima yanınızdayız. Bizi arayın halılarınız tertemiz olsun. Firmamız titiz ve özverili çalışanlarının sayesinde müşterilerinden tam not almayı başarmıştır. Firmanın halıları garantili olarak son sistem bilgisayarlı makinalarla yıkaması da müşterilerin bu firmayı seçmesindeki etkenlerden birisidir. Sizleri de bekleriz. Saygılarımızla.

ADNAN KAHVECİ MAHALLESİ ÇALIŞLAR CAD. NO 25 BEYLİKDÜZÜ / İSTANBUL
TESİS : 0212 886 17 23

TOP